Jesteś tutaj    /   Aktualności    /   Świąteczne historyjki w sępolińskim KCR    Drukuj
POLECAMY

 

Nowości

Przewodnika po Dobrych Książkach
 

Tomasz Samojlik/ Adam Wajrak

Las nieumarły


Clementine Beauvais

   Pasztety do boju


 

Grzegorz Kasdepke

Bodzio i pulpet


Świąteczne historyjki w sępolińskim KCR

Grudniowe spotkania z najmłodszymi czytelnikami w ramach Klubu Czytających Rodzin wprowadziło wszystkich w świąteczny nastrój. Święty Mikołaj przyniósł koszyk pierników, które dzieci lukrowały razem z rodzicami. Na słodko w świątecznej aurze czytaliśmy o pracowitym dniu  Mikołaja. Dzieci zastanawiały się  skąd Święty Mikołaj wie, jakie prezenty ma przynieść? Zapewne każde dziecko ma swojego elfa i on wie, co jest najbardziej potrzebne. Na razie wystarczył nam wspólnie spędzony czas z rodzicami przy miłej zabawie z książką pod choinką. Wszyscy poczuliśmy magię świąt! A wystarczyło tylko otworzyć odpowiednią lekturę, która wprowadziła nas w klimat bożonarodzeniowy.
Tegoroczną Wieczorynkę w bibliotece zakończyliśmy niespodzianką. Maluchy miały okazję obejrzeć przedstawienie teatralne „O rybaku i złotej rybce”, które przygotowały dzieci z grupy teatralnej działającej przy bibliotece.
Wszystkich chętnych zapraszamy na kolejne poniedziałkowe spotkania w bibliotece, które odbywają się w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” .

 
 
 
 
 
 
Polecamy

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

Czytam mojemu dziecku
Najważniejsze powody, dla których czytam mojemu dziecku to: (można wybrać trzy odpowiedzi)

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

Projekt zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Projekt graficzny strony: Anita Głowińska; wykonanie: InforpolNET