Jesteś tutaj    /   Aktualności    /   Świąteczne historyjki w sępolińskim KCR    Drukuj
POLECAMY

 

Nowości na

Złotej Liście

Fundacji ABCXXI- Cala Polska czyta dzieciom
 

Małgorzata Kur

Kot na medal


Henio Pies ( Lena Ledoff, Przemysław Dąbrowski )

   My, psy, czyli czapka admirała Yamahoto


 

Katarzyna Ryrych

Łopianowe pole


Świąteczne historyjki w sępolińskim KCR

Grudniowe spotkania z najmłodszymi czytelnikami w ramach Klubu Czytających Rodzin wprowadziło wszystkich w świąteczny nastrój. Święty Mikołaj przyniósł koszyk pierników, które dzieci lukrowały razem z rodzicami. Na słodko w świątecznej aurze czytaliśmy o pracowitym dniu  Mikołaja. Dzieci zastanawiały się  skąd Święty Mikołaj wie, jakie prezenty ma przynieść? Zapewne każde dziecko ma swojego elfa i on wie, co jest najbardziej potrzebne. Na razie wystarczył nam wspólnie spędzony czas z rodzicami przy miłej zabawie z książką pod choinką. Wszyscy poczuliśmy magię świąt! A wystarczyło tylko otworzyć odpowiednią lekturę, która wprowadziła nas w klimat bożonarodzeniowy.
Tegoroczną Wieczorynkę w bibliotece zakończyliśmy niespodzianką. Maluchy miały okazję obejrzeć przedstawienie teatralne „O rybaku i złotej rybce”, które przygotowały dzieci z grupy teatralnej działającej przy bibliotece.
Wszystkich chętnych zapraszamy na kolejne poniedziałkowe spotkania w bibliotece, które odbywają się w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” .

 
 
 
 
 
 
Polecamy

 

 

 

Program RodzinneCzytanie.pl dofinansowano
ze środków
Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego


 

Czytam mojemu dziecku
Najważniejsze powody, dla których czytam mojemu dziecku to: (można wybrać trzy odpowiedzi)

 

 

Projekt zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Projekt graficzny strony: Anita Głowińska; wykonanie: InforpolNET