Jesteś tutaj    /   Aktualności    /   Na tropie dinozaurów - spotkania w Sępólnie Krajeńskim    Drukuj
POLECAMY

 

Nowości

Przewodnika po Dobrych Książkach
 

Tomasz Samojlik/ Adam Wajrak

Las nieumarły


Clementine Beauvais

   Pasztety do boju


 

Grzegorz Kasdepke

Bodzio i pulpet


Na tropie dinozaurów - spotkania w Sępólnie Krajeńskim

Choć dinozaury dawno już wyginęły to nie przestały fascynować zarówno dzieci jak i dorosłych. W lutym obchodziliśmy święto tych prehistorycznych stworzeń, dlatego Wieczorynkę w bibliotece spędzaliśmy na tropie dinozaurów.
W poniedziałkowe wieczory czytaliśmy fascynujące przygody małego dinozaura zwanego Dinusiem.  Jego przygody wszystkich klubowiczów rozbawiły, ale także wiele nauczyły. Szukaliśmy odpowiedzi na nurtujące nas pytania: który dinozaur miał najdłuższą szyję? Czym się żywiły wielkie jaszczury? Dlaczego wyginęły dinozaury? Jaki numer buta nosiły? Dzięki czytanym opowieściom łatwiej było wyobrazić sobie jak wyglądał prehistoryczny świat i kto mieszkał w Dinolesie. Zabawy plastyczne wzbogaciły naszą wiedzę i pozwoliły mile spędzić czas z rodzicami. Książka o przygodach małego dinozaura bardzo spodoba się wszystkim małym czytelnikom. Każdy z uczestników spotkania wyszedł z uśmiechem i własnoręcznie namalowaną przez siebie rodziną dinozaurów. Wszystkich chętnych zapraszamy w każdy poniedziałek na wieczorynkę  w bibliotece, która odbywa się w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” .

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Polecamy

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

Czytam mojemu dziecku
Najważniejsze powody, dla których czytam mojemu dziecku to: (można wybrać trzy odpowiedzi)

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

Projekt zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Projekt graficzny strony: Anita Głowińska; wykonanie: InforpolNET