Jesteś tutaj    /   Aktualności    /   Książkowe sam na sam - KCR Kolebka Motyli Książkowych    Drukuj
POLECAMY

 

Nowości na

Złotej Liście

Fundacji ABCXXI- Cala Polska czyta dzieciom
 

Małgorzata Kur

Kot na medal


Henio Pies ( Lena Ledoff, Przemysław Dąbrowski )

   My, psy, czyli czapka admirała Yamahoto


 

Katarzyna Ryrych

Łopianowe pole


Książkowe sam na sam - KCR Kolebka Motyli Książkowych

Styczeń to dla nas czas odpoczynku i ferii zimowych.
Postanowiliśmy zatem odpocząć także nieco od zespołowych spotkań warsztatowych i oddać się lekturze indywidualnej. Przy tym przełamać obawy przed książką pisaną nieco mniejszym drukiem niż ten, jaki spotykamy w podręcznikach o charakterze terapeutycznym.
Nasz sam na sam z książką rozpoczęliśmy od pozycji niezbyt długich, opatrzonych zaskakującą grafiką i takich, które można przeczytać samodzielnie „duszkiem” od przysłowiowej ”deski do deski”. Daje to wiele radości i buduje poczucie własnej wartości.
W styczniu nadszedł też czas, by podsumować Ogólnopolski Konkurs Czytelniczo- Plastyczny pt. „Bajki naszego dzieciństwa”. Wielkie podziękowania należą się tym rodzicom i dzieciom, którzy zaangażowali swoje pomysły i czas na przygotowanie prac konkursowych, szkoda tylko, że takich osób było niewiele. Za to tym bardziej ich wysiłek czytelniczo-plastyczny jest godny uznania i podkreślenia jako wzór godny naśladowania. Na zdjęciach prezentujemy najciekawsze prace konkursowe, z pewnością każdy domyśli się jakie utwory ilustrują.


Koordynator KRC „Kolebka Motyli Książkowych”  Sylwia Sz.

 
 
 
 
 
 
Polecamy

 

 

 

Program RodzinneCzytanie.pl dofinansowano
ze środków
Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego


 

Czytam mojemu dziecku
Najważniejsze powody, dla których czytam mojemu dziecku to: (można wybrać trzy odpowiedzi)

 

 

Projekt zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Projekt graficzny strony: Anita Głowińska; wykonanie: InforpolNET