Jesteś tutaj    /   Aktualności    /   Jej Wysokość Nutka    Drukuj
POLECAMY

 

Nowości na

Złotej Liście

Fundacji ABCXXI- Cala Polska czyta dzieciom
 

Małgorzata Kur

Kot na medal


Henio Pies ( Lena Ledoff, Przemysław Dąbrowski )

   My, psy, czyli czapka admirała Yamahoto


 

Katarzyna Ryrych

Łopianowe pole


Jej Wysokość Nutka

Od września bieżącego roku w Bibliotece Publicznej im. J. Iwaszkiewicza odbywają się cotygodniowe spotkania z bajką na dobranoc.

W czasie wieczorów dzieci w wieku przedszkolnym wraz z rodzicami integrują się wokół książki i czytania. Towarzyszą temu kreatywne zabawy i zajęcia literacko – plastyczne. Dzieci mają możliwość przedstawienia na rysunkach swoich ulubionych postaci  z prezentowanych historyjek. We wrześniu dzieci słuchały opowieści o małej dziewczynce Nutce, której magiczny świat dziecięcych zabaw i wyobraźni mieści się na półce z zabawkami. Tam mieszkają także postaci z różnych bajek znanych dobrze najmłodszym czytelnikom oraz skrzat Funio – wierny przyjaciel. Wszystko to, za sprawą  książki Grzegorz Nawrockiego Jej wysokość Nutka.
W listopadzie, poniedziałkowe wieczory rodzice wraz ze swoimi pociechami poznawać będą kolejne historie, ale tym razem przebieramy się w ulubioną postać z bajki.  
Wszystkich chętnych zapraszamy na spotkania Klubu Czytających Rodzin, które odbywają się w ramach programu „Rodzinne czytanie” kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom” .

 
 
 
 
 
 
Polecamy

 

 

 

Program RodzinneCzytanie.pl dofinansowano
ze środków
Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego


 

Czytam mojemu dziecku
Najważniejsze powody, dla których czytam mojemu dziecku to: (można wybrać trzy odpowiedzi)

 

 

Projekt zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Projekt graficzny strony: Anita Głowińska; wykonanie: InforpolNET