Jesteś tutaj    /   Aktualności    Drukuj
POLECAMY

 

Nowości

Przewodnika po Dobrych Książkach
 

Tomasz Samojlik/ Adam Wajrak

Las nieumarły


Clementine Beauvais

   Pasztety do boju


 

Grzegorz Kasdepke

Bodzio i pulpet


Pierwsza podróż KCR Jedyneczki

Najpierw wspólnie – rodzice i dzieci  rysowali pociąg. Tak powstała kolorowa lokomotywa, kolorowe wagony i … kolorowe od kredy dzieci.

Kamishibai - czyli innowacyjne czytanie w KCR JASŁO

Uczestnicy wysłuchali opowieści o Kotce Milusi autorstwa Eleny Molisani, która porusza bardzo ważne sprawy m. in.: czy potrafimy  żyć samotnie, czym jest wolność i jakie są jej granice.

KCR Czytaj w chuście - pierwsze spotkanie

Podczas pierwszego spotkania zobaczyliśmy jakie książki lubimy. Chłopcy oczywiście kochają koparki, spycharki i inne betoniarki. Dziewczęcy gust był natomiast podzielony...

Twardy orzech do zgryzienia w Gostycynie

Adaś, bohater książki Renaty Piątkowskiej, okazał się bardzo dzielny, ponieważ w porę zareagował i wezwał pomoc do swojej sąsiadki – starszej pani, która zasłabła we własnym mieszkaniu.

KCR Radkowskie serduszka i moda na czytanie

Staramy się wszelkimi sposobami zachęcać innych, aby sięgali po książki jak najczęściej. Promujemy działalność klubu w lokalnej prasie oraz na stronie biblioteki, a niektórzy spośród nas zdobyli nawet nagrody dla najlepszych czytelników ...

Przygody w Bajkowozie - KCR Kolebka Motyli Książkowych

Radości było co niemiara !!! Też trochę dreszczyku niepewności, bo cóż takiego kryje w sobie ten kolorowy domek na kółkach? I co nasz czeka na planecie wyobraźni, do której  nas zaproszono.

Witamy nowy KCR " Jedyneczki"

Nowy Klub powstał w Kętach przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Św. Jana Kantego.  Na starcie należy do niego 8 Rodzin w tym 14 Dzieci. Życzymy inspirujących i radosnych spotkań z książką.

Na tropie dinozaurów - spotkania w Sępólnie Krajeńskim

W poniedziałkowe wieczory czytaliśmy fascynujące przygody małego dinozaura zwanego Dinusiem.  Jego przygody wszystkich klubowiczów rozbawiły, ale także wiele nauczyły.

Co robią choinki po świętach? - recenzja


Tytuł książki Katarzyny Śpiewak od razu mnie zainteresował, bo przyciąga uwagę każdego dziecka i rodzica. Utwór wypełnia ciekawym młodym ludziom informacyjną dziurę. Temat jest rzadki.

O miłości. Lutowe spotkanie Wincentyńskich opowieści

W gorzowskim Klubie Czytających Rodzin odbyło się niezwykłe spotkanie poświęcone książkom i tekstom o miłości.

poprzednia strona 1 2 3 4 następna strona
Polecamy

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

Czytam mojemu dziecku
Najważniejsze powody, dla których czytam mojemu dziecku to: (można wybrać trzy odpowiedzi)

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

Projekt zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Projekt graficzny strony: Anita Głowińska; wykonanie: InforpolNET