Jesteś tutaj    /   Aktualności    Drukuj
POLECAMY

 

Nowości

Przewodnika po Dobrych Książkach
 

Joanna Wachowiak

Kot kameleon


 

  Łukasz Olszacki

Bajka o tym, jak błędny rycerz

nie uratował królewny

a smok nie przeszedł

na wegetarianizm

 


 

Justyna Bednarek

Nowe przygody skarpetek


Jubileuszowa Kolekcja „Cała Polska czyta dzieciom”

                 

22 marca br. ruszyła sprzedaż najnowszej 15-tomowej kolekcji literackich „pereł nieoczywistych” – książek mało znanych, niesłusznie zapomnianych lub całkiem nowych na naszym rynku książki dziecięcej.

KCR Wincentyńskie opowieści i sztuka

 Rodzinne czytanie rozpoczęliśmy od zapoznania się z wierszem W. Bełzy Abecadło o chlebie. Doceniając pracę rolnika, młynarza i piekarza, zabraliśmy się do zwiedzania Muzeum. 

Wakacje tuż, tuż!

22 czerwca spotkaliśmy się z naszymi Klubowiczami, aby razem przywitać ulubioną porę roku jaka jest Lato. Gośćmi spotkania były harcerki z 3 Szczecińskiej Drużyny Harcerek „Połabianki”. Spotkanie rozpoczęliśmy jak zawsze, od wspólnego czytania

VI Piknik Czytających Rodzin

W sobotę 10.06 b.r. odbył się już kolejny - VI Piknik Czytających Rodzin. Niezwykle: kolorowa, radosna i rozczytana zabawa miała miejsce na placu zabaw przy Przedszkolu Samorządowym w Ujeździe, a wzięły w niej udział rozczytane rodziny z: Przedszkola Samorządowego w Ujeździe (KCR "Rozczytane Motylki"), Przedszkola nr 2 im. M. Kownackiej w Tomaszowie Mazowieckim (KCR "Z nami warto") oraz Przedszkola Samorządowego w Osiedlu Niewiadów. 

Moc rodzinnego czytania – VI urodziny Klubu Czytających Rodzin

8 czerwca br. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle w radosnej i rozczytanej atmosferze dzieci oraz rodzice z Klubu Czytających Rodzin świętowali VI rocznicę rodzinnych spotkań.

Przedwakacyjny Przystanek Czytankowo w Gorzowie Wlkp.

W pięknych okolicznościach przyrody i pogody nieopodal Filharmonii Gorzowskiej odbył się ostatni przedwakacyjny "Przystanek Czytankowo". 

Wieści z KCR Book’owa gromada” z Drezdenka

Klub Czytających Rodzin „Book’owa gromada” z Drezdenka poszerzył swoje grono aktywnych czytelników. W poszukiwaniu wspaniałych przygód toczących się na łamach literatury dziecięcej jak zawsze towarzyszyli dzieciom rodzice. 

Jak mama została Indianką… w gorzowskim KCR

Miała być wieka woda. I słońce. Piasek. Ognisko. I lasek. A tym czasem? Burzowo, wietrznie i nie wiem co jeszcze… . Ale nic to. Grunt to szybka improwizacja J!  Był więc las i piach, woda, a nawet- słoneczna pogoda! A to wszystko dla bladych twarzy- członków KCR Wincentyńskie opowieści… . 

Wiosna pod lupą-spotkanie KCR „Odkrywanie przez czytanie”

Na ostatnim spotkaniu Klubowicze odkrywali nie tylko przez czytanie…ale zacznijmy od początku. 

Puchatek i Przyjaciele w "Pingwinku".

27 kwietnia KCR "Mała Drużynka Pingwinka" odbyło się kolejne spotkanie klubu. Tym razem, książkę czytała mama naszej Klubowiczki, Pani Magda. 

poprzednia strona 1 2 3 4 następna strona
Polecamy

 

 

 

 
 

 

 

 

Czytam mojemu dziecku
Najważniejsze powody, dla których czytam mojemu dziecku to: (można wybrać trzy odpowiedzi)

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

Projekt zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Projekt graficzny strony: Anita Głowińska; wykonanie: InforpolNET